תמציות ושמנים אורגניים

BEAUTY BY NATURE

רימון | זרעי ענבים | קמומיל

להזנת שיער צבוע ויבש מאוד

בחרנו עבורך את השמנים האורגניים הפעילים והאיכותיים ביותר בעולם!

התמציות והשמנים מהם נרקחים מוצרינו מופקים מיבולים אורגניים הגדלים תחת סטנדרטים הקפדניים שלנו ומתוך כבוד לאדמה ולפרייה. כל הגידולים מטופלים ללא התערבות הנדסה גנטית (GMO) וללא ריסוס או דישון סינטטי, במקורות הטבעיים שלהם, בארץ וברחבי העולם.

בכל מוצר אנחנו מקפידים על ריכוז גבוה במיוחד של חומרים פעילים על מנת להבטיח את השפעתו המרבית ומתחייבים להימנע משימוש ברכיבים מלאכותיים שנויים במחלוקת, כגון: SLS, פראבנים, סיליקון, תוצרי נפט, או חומרי צבע מלאכותיים.

peach

רימון

שמן רימונים מכיל למעלה מ-60 אחוז חומצת שומן לינולאית המגבירה את גמישות העור, מחזקת את קרומי התאים, מפחיתה קמטים וצריכתו חיונית לשמירה על מראה צעיר ורענן. עשיר בנוגד חמצון וביכולתו לנטרל רדיקלים חופשיים המזיקים לעור.

graphes

זרעי ענבים

שמן זרעי ענבים עשיר בנוגדי חמצון,מכיל חומצות שומן רב בלתי רוויות, עשיר בויטמין , E ויטמין C ובטא קרוטן . שמן זרעי ענבים נספג בקלות אל תוך העור, מה שממקסם את יעילותו מול שאר השמנים.

flower

קמומיל

לשמן הקמומיל מעלות רבות. מצד אחד, הוא אפקטיבי ביותר במגוון רחב של טיפולים, ומצד שני, עדין מאד לעור ומתאים לכל סוגי העור. אנו משתמשים בתמצית קמומיל טהורה ובלתי מדוללת במוצרינו המופקים מפרחים שנבחרו
בעבודת יד.

underlayer
לשיער צבוע ויבש מאוד
underlayer
לשיער צבוע ויבש מאוד
דילוג לתוכן