תמציות ושמנים אורגניים

BEAUTY BY NATURE

שיאה | סנדלווד | ארגן

בחרנו עבורך את השמנים האורגניים הפעילים והאיכותיים ביותר בעולם!

התמציות והשמנים מהם נרקחים מוצרינו מופקים מיבולים אורגניים הגדלים תחת סטנדרטים הקפדניים שלנו ומתוך כבוד לאדמה ולפרייה. כל הגידולים מטופלים ללא התערבות הנדסה גנטית (GMO) וללא ריסוס או דישון סינטטי, במקורות הטבעיים שלהם, בארץ וברחבי העולם.

בכל מוצר אנחנו מקפידים על ריכוז גבוה במיוחד של חומרים פעילים על מנת להבטיח את השפעתו המרבית ומתחייבים להימנע משימוש ברכיבים מלאכותיים שנויים במחלוקת, כגון: SLS, פראבנים, סיליקון, תוצרי נפט, או חומרי צבע מלאכותיים.

Turqoiuse

שיאה

חמאת שיאה היא שומן טבעי ולא שומני המופק מאגוזי עץ שיאה. מכילה כמויות רבות של ויטמין A,B וחומצות שמון חיוניות, כל אלה הופכים אותו לקרם לחות מצוין לעור ולשיער. מרכך שיער יבש וגס, מסייע במצב של קצוות מפוצלים ומחזיר את הברק לשיערך. יש לו תכונות אנטי דלקתיות וריפוי המרככות, מרגיעות ושומרות על גמישות העור.

Turqoiuse

סנדלווד

שמן אתרי המופק ממספר זנים של עץ האלמוג, יעיל ביותר במצב של עור ושיער שומני. עוזר בטיפול של בעיות רבות בשיער כגון: קשקשים, נשירה, קצוות מפוצלים ושיער שומני. שמן זה גם תורם לברק השיער ומעודד צמיחה. יש לו תכונות אנטי דלקתיות  ואנטי מיקרוביאליות העוזרות לשמירה על עור בריא וחלק.

Turqoiuse

ארגן

שמן ארגן הוכח כמוצר טבעי שהופך את השיער לרך יותר ואפילו יכול לעזור בטיפול בקצוות מפוצלים ובשיער מקורזל. שמן ארגן לא רק עוזר לשחזר את חוזק וברק השיער, אלא גם מסייע לשיער להתאושש מיובש ופגמים שנוצרו כתוצאה משימוש בתכשירי שיער מזיקים.

underlayer
לשיער לאחר צביעה / החלקה
underlayer
לשיער לאחר צביעה / החלקה
underlayer
לשיער לאחר צביעה / החלקה
דילוג לתוכן