תמציות ושמנים אורגניים

BEAUTY BY NATURE

גרניום | לבנדר | ארגן

להזנת שיער ועור יבש

בחרנו עבורך את השמנים האורגניים הפעילים והאיכותיים ביותר בעולם!

התמציות והשמנים מהם נרקחים מוצרינו מופקים מיבולים אורגניים הגדלים תחת סטנדרטים הקפדניים שלנו ומתוך כבוד לאדמה ולפרייה. כל הגידולים מטופלים ללא התערבות הנדסה גנטית (GMO) וללא ריסוס או דישון סינטטי, במקורות הטבעיים שלהם, בארץ וברחבי העולם.

בכל מוצר אנחנו מקפידים על ריכוז גבוה במיוחד של חומרים פעילים על מנת להבטיח את השפעתו המרבית ומתחייבים להימנע משימוש ברכיבים מלאכותיים שנויים במחלוקת, כגון: SLS, פראבנים, סיליקון, תוצרי נפט, או חומרי צבע מלאכותיים.

גרניום

תמצית גרניום משמשת באופן מסורתי להצערת העור במשך אלפי שנים. תמצית פרחי גרניום מבוקשת מאוד בגלל יכולתה לטפל במספר גדול של בעיות שיער וקרקפת.

לבנדר

לבנדר הוא מרכיב קלאסי, פרחוני וריחני המשמש מאות שנים למטרות מגוונות. מלבד התווים הריחניים הרכים והפרחוניים הייחודיים שלו, לבנדר ידוע גם בתכונות הריפוי שלו על העור וגם כמסייע בחיזוק השיער.

violet leaf

ארגן

שמן הארגן מופק מפירותיו של עץ הארגן, הנפוץ במיוחד בדרום מערב מרוקו, מהווה מוצר טיפוח מושלם לעור ולשיער בזכות היותו עשיר במיוחד בוויטמינים ושומנים חיוניים. מחזיר את הברק לשיער, מגביר את התחדשות התאים, מעניק רכות ייחודית, נלחם בפגעי מזג האוויר ומונע קרזול בלתי רצוי בתנאי לחות.

underlayer
לשיער רגיל - יבש
underlayer
לשיער רגיל - יבש
דילוג לתוכן