תמציות ושמנים אורגניים

BEAUTY BY NATURE

תפוז | מורינגה | לימון

להזנת השיער ועור הפנים והידיים

בחרנו עבורך את השמנים האורגניים הפעילים והאיכותיים ביותר בעולם!

התמציות והשמנים מהם נרקחים מוצרינו מופקים מיבולים אורגניים הגדלים תחת סטנדרטים הקפדניים שלנו ומתוך כבוד לאדמה ולפרייה. כל הגידולים מטופלים ללא התערבות הנדסה גנטית (GMO) וללא ריסוס או דישון סינטטי, במקורות הטבעיים שלהם, בארץ וברחבי העולם.

בכל מוצר אנחנו מקפידים על ריכוז גבוה במיוחד של חומרים פעילים על מנת להבטיח את השפעתו המרבית ומתחייבים להימנע משימוש ברכיבים מלאכותיים שנויים במחלוקת, כגון: SLS, פראבנים, סיליקון, תוצרי נפט, או חומרי צבע מלאכותיים.

orange

תפוז

בתפוז ישנם שפע של חומרים מזינים והוא עשיר בוויטמין C, חומר מזין חשוב לבריאות העור והשיער. התפוז עשיר בחומרים מזינים, מהווה מקור נהדר לנוגדי חמצון ומשמש לשיפור בריאות העור והשיער מאז זמן רב.

orange

מורינגה

מורינגה הוא צמח אשר מגיע במקור מאזורי אפריקה ואסיה. מורינגה הוא צמח רב-תכליתי כי העלים, התרמילים, הפירות, הפרחים, השורשים והקליפות שלו מלאים ביתרונות בריאותיים לגוף האדם. שמן מורינגה מוזהב מופק מזרעים של עץ מורינגה ומכיל עוד יותר מ 90 חומרים מזינים ו 46 נוגדי חמצון, מורינגה מכיל רכיבים אנטי דלקתיים בעלי יכולות חיטוי חזקות.

orange

לימון

לימון משמש מזה זמן רב לשיפור בריאות השיער, אנשים רבים משתמשים בו על מנת לקבל שיער חזק, בריא ומבריק. שמן לימון משמש גם כדי לסלק קשקשים.

underlayer
לשיער רגיל - שמן
underlayer
לשיער רגיל - שמן
underlayer
לשימוש יומיומי
דילוג לתוכן